Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Radimovice | LI | 18,94 | - | - | |
2. | Čechtín | TR | 19,59 | - | - | |
3. | Radíkov | PR | 19,63 | - | - | |
4. | Opatovice | PR | 19,81 | - | - | |
5. | Velké Hoštice | OP | 20,08 | - | - | |
5. | Vodochody | PH | 20,08 | - | - | |
7. | Vacenovice | HO | 20,11 | - | - | |
8. | Hlubočky | OL | 20,37 | - | - | |
9. | Rychlov | KM | 20,42 | - | - | |
10. | Trnov | RK | 20,78 | - | - | |
11. | Mikulovice | TR | 20,90 | - | - | |
12. | Karolinka | VS | 21,11 | - | - | |
13. | Letohrad - Jeleni | UO | 21,51 | - | - | |
14. | Jeseník | JE | 21,95 | - | - | |
15. | Doloplazy B | OL | 22,10 | - | - | |
16. | Dolní Libina | SU | 22,43 | - | - | |
17. | Kolšov | SU | 22,86 | - | - | |
18. | Dolní Studénky | SU | 23,65 | - | - | |
19. | Bludov | SU | 25,04 | - | - | |
20. | Tovéř | OL | 25,40 | - | - | |
21. | Rájec | RK | 26,00 | - | - | |
22. | Rohle | SU | 27,48 | - | - | |
23. | Sudkov | SU | 27,54 | - | - | |
24. | Mostkov | SU | 27,61 | - | - | |
25. | Sobotín | SU | 28,69 | - | - | |
26. | Chromeč | SU | 30,28 | - | - | |
27. | Machová | ZL | 35,18 | - | - | |
28. | Mohelnice | SU | 37,77 | - | - | |
29. | Dolní Studénky C | SU | 39,15 | - | - | |
30. | Stará Červená Voda | JE | 51,47 | - | - | |
31. | Tatenice | UO | 52,11 | - | - | |
32. | Dolní Studénky B | SU | NP | - | - | |
32. | Kolšov B | SU | NP | - | - | |
32. | Lanškroun | UO | NP | - | - | |
32. | Prostějov | PV | NP | - | - | |
32. | Rychlov B | KM | NP | - | - | |
32. | Mistřice | UH | NP | - | - | |
32. | Břevenec | OL | NP | - | - | |
32. | Doloplazy | OL | NP | - | - | |
32. | Nový Malín | SU | NP | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Radimovice | LI | 20,65 | - | - | |
2. | Opatovice | PR | 21,01 | - | - | |
3. | Radíkov | PR | 21,32 | - | - | |
5. | Rychlov | KM | 22,09 | - | - | |
6. | Tečovice | ZL | 23,22 | - | - | |
7. | Bludov | SU | 24,32 | - | - | |
8. | Mistřice | UH | 24,40 | - | - | |
9. | Tovéř | OL | 24,82 | - | - | |
10. | Stará Červená Voda | JE | 26,33 | - | - | |
11. | Lanškroun | UO | 28,37 | - | - | |
12. | Kolšov | SU | 30,79 | - | - | |
13. | Rovensko | SU | 33,35 | - | - | |
14. | Zábřeh | OV | 35,07 | - | - | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
1997/06/08 |
Bludov, SU, O putovní pohár SDH Bludov |
EXČR |
2009/07/11 |
Bludov, SU, Bludovská stovka |
ČP |
2010/07/17 |
Bludov, SU, Bludovská stovka |
ČP |
2011/07/09 |
Bludov, SU, Bludovská stovka |
ČP |
2013/05/25 |
Bludov, Bludovská stovka, 2. závod ČESKÉHO POHÁRU 2013 |
ČP |
2014/05/24 |
Bludov, Pohárová soutěž MH+ Liga MH |
- |
2014/08/23 |
Bludov, Bludovská stovka |
ČP |
2015/05/30 |
Bludov, II. (okresní) kolo PS v Bludově |
VCOS |
2015/07/18 |
Bludov, Bludovská stovka |
ČP |
2016/05/28 |
Bludov, Okresní kolo v požárním sportu |
VCOS |
2016/07/16 |
Bludov, Bludovská stovka |
ČP |
2016/08/06 |
Dráha SDH Bludov, Holba Cup Bludov |
VCOS |
2017/08/05 |
Víceúčelový areál Bludov, Holba Cup Bludov |
VCOS |
2018/07/28 |
Bludov, Bludovská stovka |
FSCR |
2018/08/04 |
VÚ areál u HZ Bludov, Holba Cup Šumperk - soutěž v požárním sportu |
VCOS |
2019/07/27 |
Bludov, Bludovská stovka |
FSCR |
2022/08/06 |
Bludov, 7.kolo VC HOLBA CUP - Muži(3B), Ženy + VC Veteráni |
VCOS |
2023/08/05 |
Bludov, Bludov - VC HOLBA CUP Muži(3B), Ženy, Veteráni |
VCOS |
2024/08/03 |
Bludov, 5.kolo VC OSH ŠUMPERK -Muži(3B),Ženy + VC Veteráni |
VCOS |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře