Liga: | VCU |
Místo: | Dolní Třešňovec |
Okres: | Ústí nad Orlicí |
Kraj: | Pardubický |
Kdy: | 07. 07. 2018 13:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 26. 06. 2018 13:00 |
Konec rezervace: | 07. 07. 2018 08:00 |
Začátek tipování: | 07. 07. 2018 20:00 |
Konec hlasování: | 07. 07. 2018 00:00 |
Zadal: | Lukáš Lešikar |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Veteran, Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dolni-tresnovec-9780.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Dolní Třešňovec | UO | Eva Faltejsková | ||
2 | 2 | Nekoř | UO | Ondrej Kavalek | ||
3 | 3 | Letohrad - Kunčice | D | UO | Jan Marek | |
4 | 4 | Stradouň | UO | Lukáš Lešikar | ||
5 | 5 | Letohrad - Orlice | B | UO | Petr Hlaváček | |
6 | 6 | Králíky | UO | Daniel Brzák | ||
7 | 7 | Lukavice | UO | Josef Lehký | ||
8 | 8 | Lanšperk | UO | petr | ||
9 | 10 | Záchlumí | UO | Jan Divíšek | ||
10 | 11 | Dlouhoňovice | UO | Martin Hynek | ||
11 | 12 | Horní Třešňovec | UO | Petr Jirásek | ||
12 | 13 | Česká Rybná | UO | Lucie Raliková | ||
13 | 14 | Bošín | UO | Ferda | ||
14 | 15 | Dolní Čermná | UO | Martin Prachař | ||
15 | 16 | Nepomuky | UO | Lukáš Lešikar | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Dolní Třešňovec | UO | Eva Faltejsková | ||
2 | 2 | Letohrad - Červená | UO | Adriana Hejdušková | ||
3 | 3 | Nepomuky | UO | Martin Valda | ||
4 | 4 | Letohrad - Kunčice | A | UO | Ladislav Štěpánek | |
5 | 5 | Dlouhoňovice | UO | Martin Hynek | ||
6 | 6 | Letohrad - Kunčice | A | UO | Ladislav Štěpánek | |
7 | 7 | Lukavice | UO | Petr Hlaváček | ||
8 | 8 | Česká Rybná | UO | Lucie Raliková | ||
9 | 11 | Česká Rybná | B | UO | Lucie Raliková | |
Muži >35 let | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 5 | Horní Třešňovec | UO | Petr Jirásek |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2008/07/12 | Dolní Třešňovec, UO, Zelený pohár | |
2009/07/11 | Dolní Třešňovec, UO, Zelený pohár | |
2013/07/13 | Dolní Třešňovec, O pohár | |
2014/07/12 | Dolní Třešňovec, Zelený pohár | |
2015/07/11 | Dolní Třešňovec, O Zelený pohár a pohár starosty města | |
2016/07/09 | Dolní Třešňovec, O Zelený pohár a pohár starosty města | |
2017/07/08 | Dolní Třešňovec, Zelený pohár | |
2018/07/07 | Dolní Třešňovec, Zelený pohár | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/01 | Nepomuky, Nepomucký pohár | |
2024/06/02 | Horní Třešňovec, VCÚ Horní Třešňovec | |
2024/06/29 | Černovír, O černého výra | |
2024/08/31 | Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry | |
2024/09/07 | Lanškroun, Lanškrounský pohár | |
2024/09/14 | Lanšperk, Pod hradem Lanšperk | |
2024/09/15 | Česká Rybná, Pohár | |
2024/09/21 | Nekoř, Nekořský pohár | |
Kdy | Kde | Liga |