Liga: | VCU |
Místo: | Nekoř |
Okres: | Ústí nad Orlicí |
Kraj: | Pardubický |
Kdy: | 16. 09. 2023 10:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 01. 09. 2023 20:00 |
Konec rezervace: | 16. 09. 2023 10:00 |
Začátek tipování: | 16. 09. 2023 20:00 |
Konec hlasování: | 16. 09. 2023 00:00 |
Zadal: | Lukáš Lešikar |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Veteran, Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nekor-13585.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Nekoř | UO | Ondrej Kavalek | ||
2 | 2 | Lanškroun | UO | Tereza Voborná | ||
3 | 3 | Záchlumí | UO | Jan Divíšek | ||
4 | 4 | Bystřec | P | UO | Erik Černohorský | |
5 | 5 | Česká Rybná | A | UO | Tomáš Pfeifer | |
6 | 6 | Bošín | UO | Evžen Kalousek | ||
7 | 7 | Letohrad - Kunčice | E | UO | David Hlaváček | |
8 | 8 | Česká Rybná | B | UO | Tomáš Pfeifer | |
9 | 9 | Černovír | UO | Matouš Zachař | ||
10 | 10 | Česká Rybná | A | UO | Tomáš Pfeifer | |
11 | 11 | Lanšperk | UO | Petr Beneš | ||
12 | 12 | Horní Třešňovec | UO | SDH HT | ||
13 | 13 | Letohrad - Kunčice | D | UO | Karolína Šulcová | |
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Mistrovice | UO | Romana Dolečková | ||
2 | 2 | Bohousová | UO | Radek Pfeifer | ||
3 | 3 | Letohrad - Kunčice | C | UO | Karolína Šulcová | |
4 | 4 | Černovír | UO | Matouš Zachař | ||
Muži >35 let | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Lanšperk | UO | Petr Beneš | ||
2 | 2 | Černovír | UO | Matouš Zachař | ||
Ženy >35 let | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Černovír | UO | Matouš Zachař |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brandýs nad Orlicí | UO | - | - | 24,13 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Dolní Čermná | UO | - | - | 24,24 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Bystřec B | UO | - | - | 24,37 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Lukavice A | UO | - | - | 24,89 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Dolní Dobrouč | UO | - | - | 25,78 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Bošín | UO | - | - | 26,97 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Letohrad - Orlice B | UO | - | - | 27,29 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Horní Čermná A | UO | - | - | 27,41 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Nekoř | UO | - | - | 27,48 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Černovír A | UO | - | - | 27,84 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Černovír B | UO | - | - | 28,32 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Horní Třešňovec A | UO | - | - | 28,72 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Letohrad - Červená | UO | - | - | 29,11 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Nepomuky | UO | - | - | 29,39 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Bystřec A | UO | - | - | 30,98 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Lanšperk | UO | - | - | 31,06 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Mostek | UO | - | - | 33,69 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Záchlumí | UO | - | - | 34,45 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Lukavice B | UO | - | - | 36,19 | 2015/09/19 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2008/09/20 | Nekoř, UO, Nekořský pohár | |
2009/09/19 | Nekoř, UO, Nekořský pohár | |
2013/09/21 | Nekoř, O pohár | |
2014/09/13 | Nekoř, Nekořský pohár | |
2015/09/19 | Nekoř, Nekořský pohár | |
2016/09/17 | Nekoř, Nekořský pohár | |
2017/09/16 | Nekoř, Nekořský pohár | |
2019/09/14 | Nekoř, Nekoř | |
2021/09/11 | Nekoř, Nekořský pohár | |
2022/09/17 | Nekoř, Nekořský pohár | |
2023/09/16 | Nekoř, Nekořský pohár | |
2024/09/21 | Nekoř, Nekořský pohár | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/29 | Černovír, O černého výra | |
2024/08/31 | Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry | |
2024/09/07 | Lanškroun, Lanškrounský pohár | |
2024/09/14 | Lanšperk, Pod hradem Lanšperk | |
2024/09/15 | Česká Rybná, Pohár | |
2024/09/21 | Nekoř, Nekořský pohár | |
Kdy | Kde | Liga |