Liga: | ZČHL |
Místo: | Útušice |
Okres: | Plzeň-jih |
Kraj: | Plzeňský |
Kdy: | 04. 06. 2022 12:00 |
Kontakt: | Tomáš Skala |
Telefon: | +420 722092502 |
Začátek rezervace: | 21. 05. 2022 19:00 |
Konec rezervace: | 04. 06. 2022 12:00 |
Začátek tipování: | 04. 06. 2022 20:00 |
Konec hlasování: | 04. 06. 2022 00:00 |
Zadal: | Honza Adamec |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-utusice-12131.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Bezděkov pod Třemšínem | PB | Petty | ||
2 | 3 | Bolkov | PJ | Vladimír Štýs | ||
3 | 4 | Dehtín | KT | Vláďa Kučera | ||
4 | 5 | Únětice 1911 | PJ | Petr Skala | ||
5 | 6 | Nebílovy | PJ | Jiří Studnička | ||
6 | 7 | Mochtín | KT | Petr Kanta | ||
7 | 8 | Nevřeň | PS | Houk | ||
8 | 9 | Hlubyně | PB | Jiří Novotný | ||
9 | 10 | Horní Lukavice | PJ | Jan Hůla | ||
10 | 11 | Stýskaly | PS | Václav Švíka | ||
11 | 12 | Robčice | PJ | Radek Růt | ||
12 | 15 | Štítary | DO | Miroslav Žáček | ||
13 | 16 | Únětice 1911 | "B" | PJ | Ondřej Kail | |
14 | 17 | Mokrouše | PJ | SDH Mokrouše | ||
15 | 19 | Žebnice | PS | Václav G. | ||
16 | 20 | Želčany | PJ | Václav Kasl | ||
17 | 28 | Zahorčice | KT | Josef Kolář | ||
18 | 29 | Horní Kamenice | DO | Vlastimil Žák | ||
19 | 30 | Bolkov | PJ | Vladimír Štýs | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Únětice 1911 | PJ | Petr Skala | ||
2 | 2 | Dehtín | KT | Petra Placatková | ||
3 | 3 | Hradec | PJ | Aneta Píchová | ||
4 | 4 | Hlubyně | PB | Dana Hrzalová | ||
5 | 5 | Štítary | Ženy | DO | Martina Hradecká | |
6 | 6 | Želčany | PJ | Václav Kasl | ||
7 | 8 | Lužná | RA | Tereza Říhová | ||
8 | 18 | Štěnovický Borek | PJ | Lucie Alblová | ||
9 | 19 | Chotíkov | PS | Monča | ||
10 | 20 | Poděvousy | DO | Vladimír Štýs |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horní Lukavice | PJ | 16,68 | 16,52 | 16,68 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Únětice 1911 A | PJ | 16,51 | 16,70 | 16,70 | 2021/07/24 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Žebnice | PS | 16,82 | 16,65 | 16,82 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Únětice 1911 B | PJ | 17,17 | 17,15 | 17,17 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Horní Kamenice | DO | 17,17 | 17,03 | 17,17 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Dehtín | KT | 16,81 | 17,26 | 17,26 | 2021/07/24 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Želčany | PJ | 17,24 | 17,35 | 17,35 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 17,52 | 17,06 | 17,52 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Horní Kamenice | DO | 17,67 | 17,34 | 17,67 | 2021/07/24 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Robčice | PJ | 17,17 | 17,75 | 17,75 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Mochtín | KT | 17,76 | 17,15 | 17,76 | 2021/07/24 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Hlubyně | PB | 17,79 | 17,31 | 17,79 | 2021/07/24 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Želčany | PJ | 17,41 | 17,84 | 17,84 | 2021/07/24 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Nevřeň | PS | 17,36 | 18,04 | 18,04 | 2021/07/24 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Bolkov | PJ | 17,68 | 18,10 | 18,10 | 2021/07/24 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Únětice 1911 A | PJ | 16,85 | 18,21 | 18,21 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Únětice 1911 B | PJ | 18,40 | 18,44 | 18,44 | 2021/07/24 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Mokrouše | PJ | 18,24 | 18,45 | 18,45 | 2021/07/24 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Stýskaly | PS | 18,45 | 18,14 | 18,45 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Mochtín | KT | 17,62 | 18,48 | 18,48 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | Horní Lukavice | PJ | 18,54 | 16,81 | 18,54 | 2021/07/24 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
22. | Štěnovický Borek A | PJ | 18,23 | 18,59 | 18,59 | 2021/07/24 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
23. | Zahorčice | KT | 18,63 | 18,54 | 18,63 | 2021/07/24 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
24. | Útušice | PJ | 18,67 | 18,64 | 18,67 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
25. | Příšov | PS | 18,72 | 18,32 | 18,72 | 2021/07/24 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
26. | Bolkov | PJ | 18,88 | 18,57 | 18,88 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
27. | Mokrouše | PJ | 18,93 | 17,67 | 18,93 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
28. | Štítary | DO | 18,85 | 18,97 | 18,97 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
29. | Útušice | PJ | 18,13 | 19,04 | 19,04 | 2021/07/24 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
30. | Robčice | PJ | 18,03 | 19,75 | 19,75 | 2021/07/24 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
31. | Štěnovický Borek B | PJ | 21,53 | 20,30 | 21,53 | 2021/07/24 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
32. | Nebílovy | PJ | 19,31 | 21,53 | 21,53 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
33. | Šťáhlavy | PJ | 22,98 | 23,15 | 23,15 | 2021/07/24 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
34. | Sedlec | PJ | NP | 32,92 | NP | 2021/07/24 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
35. | Zahorčice | KT | NP | 19,10 | NP | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
36. | Nebílovy | PJ | 20,52 | 20,29 | NP | 2021/07/24 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
37. | Křenovy | DO | NP | 18,93 | NP | 2021/07/24 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
38. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | NP | 16,88 | NP | 2021/07/24 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
39. | Hlubyně | PB | 17,24 | NP | NP | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
40. | Stýskaly | PS | NP | NP | NP | 2021/07/24 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2017/07/22 | Útušice, O pohár obce Útušice | |
2021/07/24 | Útušice, O pohár SDH Útušice | |
2022/06/04 | Útušice, O pohár obce Útušice | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/29 | Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice | |
2024/06/30 | Štítary, O pohár starosty SDH Štítary | |
2024/07/20 | Neuměř, Memoriál Miroslava Becka | |
2024/07/21 | Poděvousy, O pohár Víti Veselého | |
2024/07/27 | Robčice, O pohár obce Robčice | |
2024/07/28 | Buková, O pohár Srnčiho vrchu | |
2024/08/03 | Mokrouše, O pohár obce Mokrouše | |
2024/08/04 | Stýskaly, Stýskalský víkend | |
2024/08/17 | Štěnovický Borek, O pohár SDH Štěnovický Borek | |
2024/08/18 | Únětice, HASIČSKÝ VÍKEND V ÚNĚTICICH | |
2024/08/31 | Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka | |
Kdy | Kde | Liga |